Konec prázdnin po kovbojsku!

BOSKOVICE - Konec letních prázdnin budou moci školáci, ale i jejich rodiče a prarodiče oslavit společně v boskovickém westernovém městečku, a to ve velkém stylu.

Program začne 1. září v 10:00. Jeho součástí bude pokus o vytvoření rekordu ve shromáždění co nejvíce kytaristů na jednom místě. Příchozím zahrají skupiny Trní, Mariachi Espuellas a Michal Tučný Revival.

 

Kromě podívané na kousky, které dokáží boskovičtí jezdci na koních, bude připravena také soutěž. Cena bude podle pořadatelů velká. Bude mít podobu celomasivní akustické kytary Furch Gc Blue Plus sw včetně obalu a kvalitní elektroniky, kterou věnoval český výrobce kytar prémiové kvality Furch guittars, uvedl šerif městečka Luboš Jerry Procházka.

 

Milovníci divadla mohou do městečka zavítat již 31. srpna v 19:00, kdy se uskuteční představení Anastasia v podání léčivého divadla Gabriely Filippi Jde o neuvěřitelný příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný a dravý městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Z jejich setkání se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství, které odkrývá tajemství pro šťastný život na zemi. Hrají Gabriela Filippi a Mario Kubec, který byl kdysi jedním z obyvatel boskovického westernového městečka.

 

(niv)