Boskovické běhy již podeváté

BOSKOVICE - Spolek sportuj s námi pořádá v úterý 1. května 2018 již 9. ročník sportovně-společenské akce Boskovické běhy, jejichž patronkou je starostka města Boskovice Hana Nedomová.

Na Masarykově náměstí je opět připraven celodenní program pro všechny. Na pódiu se jako první představí od devíti hodin dívčí kapela NELL, ve dvě hodiny začíná hlavní koncert skupiny YO YO BAND a celý program uzavře hudební skupina Karlovy hračky. Program na pódiu ještě doplní vystoupení kroužku Děti sportují s námi, ukázka bojového umění v podání boskovického oddílu Aikido pod vedením Karla Trefného.

V rámci letošních oslav se poběží Lidový běh ke 100. výročí založení Československa na 800 m. Ostatní běhy zůstávají stejné – Dětské běhy všech kategorií, Zámecký běh s AutoContem na 2,5 km a Běh za sedmizubým hřebenem na 12,5 km, jehož součástí je i Týmový běh a Štafetový běh.

 

Soutěže 

Pro devátý ročník připravili pořadatelé nový soutěžní projekt – Rodina běží s námi. Soutěž je určena pro rodinné soutěžní týmy s nejméně 3 členy, zastoupené alespoň 2 věkovými kategoriemi. Do této soutěže se mohou zapojit jen běžci z REGISTROVANÝCH BĚHŮ. Vítězný rodinný tým bude vylosován v rámci hlavního programu na Boskovických bězích. Partneři soutěže - NEWLINE a AUTECO BS Boskovice – připravili velmi hodnotné ceny pro celou rodinu. Podrobné informace k soutěži a přihláška jsou na WWW.BOSKOVICKEBEHY.COM a na FB profilu /BoskovickeBehy.

Tradičně bude pro zájemce vyhlášena i soutěž Tipaři. Úkolem je tipnout co nejpřesněji počet běžců, kteří odstartují do hlavního Běhu za sedmizubým hřebenem. Soutěž probíhá na FB profilu Boskovických běhů, ale tip se dá zaslat i na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Turisté jdou s námi!

Již popáté je součástí Boskovických běhů i projekt Turisté jdou s námi, letos nazvaný „Všechny cesty vedou na hrad“. Pro získání unikátní Absolventské vizitky je potřeba absolvovat jednu z nabízených tras a získat alespoň dvě kontrolní razítka nebo kódy.

 

Registrace na běhy

Letošní systém registrací je nastaven tak, že cena za registraci v den závodu je výrazně vyšší, než cena za on-line registraci před konáním závodu

Podrobné informace najdete na WWW.BOSKOVICKEBEHY.COM, aktuality na FB profilu /BoskovickeBehy.

 

Případné dotazy směrujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Jaroslav Parma

Sportuj s námi, z.s.